Na Teneryfę można dolecieć na wiele sposobów i to już od 70€. W ostatnich latach ekspansja tanich linii lotniczych ułatwia poruszanie się na większych odległościach mieszkańcom całego świata. Umożliwiają one poruszanie się pomiędzy mniejszymi lotniskami.

Standardowe internetowe wyszukiwarki pokazują zazwyczaj połączenia w ramach tej samej linii, nie łączą blisko położonych lotnisk, a wszystko dlatego, że same zarabiają na prowizjach, więc im niższa cena biletu, tym niższa prowizja.

Jesteśmy w posiadaniu specjalnego płatnego programu do wyszukiwania tanich lotów. Daje on bardzo duże możliwości ustawiania preferencji planu podróży (ilość przesiadek, czas oczekiwania na lotnisku transferowym, ilość lotnisk wylotu i przylotu, itp.). Oczywiście im większe wymagania co do wygody przelotu, tym bilet droższy.

Skorzystaj z naszej oferty apartamentów i zleć nam wyszukanie taniego połączenia!!!

Dla mieszkańców Warszawy i okolic z pewnością najwygodniejsze są bezpośrednie loty czarterowe. Ich ceny kształtują się od 1200 do 1800 zł w zależności od terminu. Zdarza się, że cena takiego biletu spada nawet do 800 zł na parę dni przed wylotem, jednak w roku 2010 zdarzało się to bardzo rzadko, a samoloty z Polski przylatywały wypełnione po brzegi.