Planujesz działania incentive w swojej firmie? Szukasz odpowiedniego miejsca, w którym Twój Dream Team dotrze się na 100%, gdzie dopieścisz swoich kluczowych klientów lub po prostu pobawisz się i odpoczniesz? A może szukasz energicznego DMC, który przejmie Twoje obowiązki? Koniec poszukiwań – trafiłeś we właściwe miejsce!

Teneryfa zwana “Wyspą Wiecznej Wiosny” gwarantuje optymalne połączenie egzotyki i cywilizacji, zdrowego klimatu i wykwintnej kuchni, aktywnego wypoczynku i świetnej zabawy. Czy będzie to wyjazd motywacyjny, integracyjny czy też po prostu firmowa wycieczka, możesz być pewien, że wrócicie z niej zadowoleni, a słowa “incentive Teneryfa” kojarzyć się będzie z niezapomnianymi wrażeniami!

Zdaj się na nas, aby cieszyć się nimi bez przeszkód. Zaplanujemy, zorganizujemy i poprowadzimy Wasz firmowy wyjazd tak, że nigdy go nie zapomnicie!

Znamy wyspę jak własną kieszeń i tą wiedzą chcemy się podzielić – pokażemy Wam urokliwe uliczki Santa Cruz i górskie wioski, z których kamieniste wąwozy poprowadzą nas aż do morza. Zabierzemy na zaśnieżony szczyt el Teide, by krętymi serpentynami zjechać na gorące plaże El Medano, gdzie zmierzycie się z windsurfingową deską albo kitesurfingowym latawcem, a wieczorem spróbujecie pysznych owoców morza podanych przy świecach na plaży.

Popłyniemy w rejs katamaranem, by podziwiać delfiny i wieloryby, zanurkujemy w ciepłych morskich wodach lub oddamy się wodnym harcom w Siam Park – jednym z największych parków wodnych na świecie.

Gdy będziecie mieli już dość wody zabierzemy Was w górę paralotnią lub helikopterem, abyście naprawdę oderwali się od ziemi i mogli podziwiać Teneryfę w jej całej okazałości. A na koniec wybierzcie – safari jeepami, wyprawa łodzią podwodną lub wyścigi na skuterach – na Teneryfie wszystko jest możliwe!

• Sprawdź jakie atrakcje czekają na Was naatrakcjeteneryfa.pl

Zapraszamy na niezapomniany incentive!

• Zapytania: Paweł Berliński, +48 518 775 993,  pawel@kierunekteneryfa.pl